Duyurular

 • Mitral kapak prolapsusu , mitral kapak çökmesi , mitral kapak sarkması , mitral kapak gevşekliği , floppy mitral kapak , elonge mitral kapak , miksömatöz mitral kapak , Barlow hastalığı… Bu kadar başlık aslında tek bir hastalığı anlatıyor. Web sayfamızda en çok yorum alan başlık olan mitral kapak prolapsusu için hazırladığımız özel program youtube kanalımızda yayına girdi. Youtube kanalımıza abone olarak yeni programlarımızı takip edebilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=nqgUv6SPNgo&t=3s

 • Ramazan ayı ile birlikte oruç tutmaya başladık. Kalp ve damar hastaları, tansiyon hastaları oruç tutabilir mi? Daha önce yazdığımız yazılarımıza mutlaka göz atın

http://kalbinisev.org/2016/06/kalp-hastalari-icin-oruc-rehberi/

http://kalbinisev.org/2014/06/kalp-hastalari-oruc-tutabilir-mi/

 • 1 Mayıs Salı günü saat 15:45 de  kalp hastalıklarını canlı yayında konuşacağız. Teve 2 kanalına bekliyoruz..Uydu yayını ile birlikte Digiturk 54. kanaldayız..

 

 • Web sayfamız yeni yüzüyle çok yakında karşınızda olacak.

 

 • ”Kalp Sağlığı Haftası” kapsamında Sarıyer Belediyesi Sarfit tesislerinde EKG taraması yapılacaktır. 40 yaş üzerindeki kişiler telefonla kayıt yaptırabilir.

 

 

 

 • 12-18 Mart ”Tuza dikkat” haftasında tuz tüketimini günde 1 çay kaşığı ile sınırlıyoruz. Fazla tuz tüketimi yüksek tansiyon gelişiminin en önemli sebepleri arasında yer alıyor. ”Yemekleri tuz yerine baharatla tatlandıralım” yazımızı okumak için resimi tıklamanız yeterli..

 

 •  Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum. Şiddetten uzak huzurlu günler dilerim. Kadın sağlığına özel yazılarımıza ”kadın kalbi” kategorisinden göz atmayı unutmayın…

 

 • 22 Şubat Perşembe sabah 09:30 da radyo viva da olacağız. Konumuz Galatasaray’lı Gomis in hastalığı olarak basında yer alan Vazovagal senkop olacak..Radyo dinleyen takipçilerimizi bekliyoruz…İstanbul için frekans:90.0

 

 •   Youtube kanalımıza yüklediğimiz yeni videolarımızı mutlaka izleyin..

 

 • 14 Şubat Çarşamba günü saat 10:00 da canlı yayında 360 tv de olacağız. Konumuz tabiki 14 şubat ve anne ile anne adaylarında kalp sağlığı.. Digitürk 29. kanaldayız..

 

 

 • 12 Şubat Pazartesi günü saat 15:45 de canlı yayında Hipertansiyon’ u konuşacağız. Teve 2 kanalına bekliyoruz..Digiturk 54. kanaldayız..

Sınırlı Sorumluluk Beyanı

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler ve yorumlar, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.