Görsel ve yazılı basında çıkan haberlerimize http://www.drahmetkarabulut.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur. *

Toplam 7 yorum

 • Duru selin

  Ağustos 4, 2019 at 22:56

  Merhaba hocam taşikardi rahatsızlığım var 4 sene oldu sonuç alınamıyor atımlarım var doktorum sol karıncık sağda olabilir tam tani konulamıyor ama benim size sorum bunu yeni fark ettim midem yada bağırsaklarimla alakalı olabilirmi çünkü karnım gaz dolaşım yapıyor sanki içimde bebek oynuyor gibi kalbim tekliyor yani midemi çözemedim bana ne olur yardımcı olun 2 çocuk annesiyim bu arada örnek öyle verdim anlayabildiğim kadar belog ve diğer nabiz düşürücü ilaçlardan fayda görmedim birkez ablasyon oldum sonuç yok hocam ben napabilirim başka psikolojim hepten bozuldu cok agrasif oldum teşekkür ederim.

  Cevapla

  • Prof. Dr. Ahmet Karabulut

   Ağustos 5, 2019 at 07:57

   Stres ve vücutta olan diğer sıkıntılar çarpıntı ve ritim bozukluklarını tetikleyebilir. Ritim holter ile günlük aritmi sayısına bakmak gerekir.

 • Duru

  Ağustos 29, 2017 at 20:36

  Teşekkür ederim hocam en kısa zamanda gidicem….

  Cevapla

 • Duru

  Ağustos 25, 2017 at 21:25

  Merhaba hocam benim sorunum geçmiyo ve psikolojim çok bozuldu taşikardim vardı ritim bozukluğuyla beraber hamılelık sonrası geçti çarpıntım ama cabuk yoruluyorum ve kalbımın rıtımsız attıgını hissediyorum fakat doktoruma bunu dile getirdiğim halde önemli değil gibi açıklama yapıyor yenıden bır holter takılması lazım mı birde eko ekg ve dğier işlemler yapıldı orda bi sonuç çıkmıyor sol tarafta ani bi ağrılarım oluyor cabuk yoruluyorum nefes testi herseyı yaptırdım ama gecmıyor aılem de kalp hastalıgı var tansıyon var arad bi sabahları tansıyonum 14 9 oluyor psikolojik dıyo doktorum ama ben bunu kabul etmiyorum teşekkür ederim
  ………..

  Cevapla

  • Doç. Dr. Ahmet Karabulut

   Ağustos 26, 2017 at 07:55

   Tetkiklerde bulgu yoksa panik atak açısından değerlendirilmeniz ve gerekirse tedavi almanız faydalı olacaktır.

 • misafir

  Şubat 21, 2016 at 10:19

  Kalp kapagimda sarkma var tehlikeli bi durummu korkmalimiyim

  Cevapla

  • Doç. Dr. Ahmet Karabulut

   Şubat 22, 2016 at 07:02

   Kapakta kaçak oluşmamışsa sarkmanın ilaçsız takibi yeterli olacaktır.

Sınırlı Sorumluluk Beyanı

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler ve yorumlar, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.